edusklep.pl


 

Dla szkół i przedszkoli, dla Ciebie i Twoich bliskich

Kupuj dla swojej jednostki, kupuj dla siebie i swoich bliskich! W edusklepie zawsze możesz liczyć na najbogatszą ofertę i najniższe ceny. W ofercie znajdziesz ponad 60.000 książek i towarów w czytelnym systemie działów i kategorii. W ofercie między innymi: gry edukacyjne, zabawki edukacyjne, książkipodręczniki, multimedia edukacyjne, pomoce dydaktyczne, elektronikę, komputery, drukarki, notebookimateriały eksploatacyjne, oprogramowanie.
 


Bezpieczne, łatwe i szybkie zakupy

Nasze wieloletnie doświadczenie w zaopatrzeniu jednostek oświatowych i budżetowych pozwala Ci czuć się pewnie i bezpiecznie robiąc zakupy w edusklepie. Tysiące Klientów w całej Polsce, których obsługujemy od 2002 roku jest naszą najlepszą rekomendacją. Zakupy w edusklepie są łatwe i szybkie ponieważ postaraliśmy się abyś mógł szybko odnajdywać potrzebne towary i w łatwy sposób je zamawiać. Pamiętaj, że w razie pomyłki każde zamówienie możesz poprawić lub anulować.
 


Największa, dostępna 24 godziny na dobę oferta i pewność niskich cen

W tej chwili w edusklepie odnajdziesz ponad 60.000 towarów i książek w wielu uporządkowanych działach i kategoriach. Możesz urządzić z nami świetlicę i kupić do niej gry, możesz zamawiać tonery do drukarek czy komputery dla swojej jednostki. W edusklepie możesz zaopatrywać szkolną bibliotekę w książki lub pracownie komputerową w multimedia i programy. A to tylko skrawek mozliwości jakie daje Ci edusklep. Znamy budżetowe realia dlatego staramy się aby ceny zawsze były jak najniższe. Nie czekaj kupuj teraz tak jak tysiące innych Klientów. Oszczędzaj pieniądze kupując na www.edusklep.pl.
 


Faktury, faktury pro-forma, druki zamówienia

Do każdego zamówienia dołączamy fakturę. Możesz sam zdecydować, na kogo ma być ona wystawiona. Umieścimy na niej dane w takiej formie, w jakiej wpisałeś je w formularz. W trakcie składania zamówienia będziesz miał możliwość wydrukowania faktury pro-forma lub druku zamówienia zawierającego wszystkie potrzebne informacje. Dodatkowo dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 


Elastyczne warunki i formy płatności

Księgowość zapłaci po otrzymaniu towaru ? Dla nas to nie problem. Możesz zamawiać towary dla swojej jednostki i płacić za nie przy odbiorze lub otrzymać fakturę z odroczonym terminem płatności. Termin płatności to 7 dni. Jeśli potrzebujesz więcej napisz to w uwagach podczas składania zamówienia.
 


Składaj zamówienia przez internet, e-mail'em, telefoniczne lub faksem

Najłatwiejszym sposobem złożenia zamówienia jest skorzystanie ze sklepu internetowego. Pamiętaj, że tak złożone zamówienie możesz bez problemu anulować lub skorygować jeśli uznasz to za konieczne. Jeśli z jakiś powodów wolisz złożyć zamówienie poprzez e-mail, telefon czy też chcesz przesłać je faksem nie stanowi to najmniejszego problemu. Wszelkie niezbędne dane kontaktowe znajdziesz w stopce sklepu.

 

 

edusklep.pl - pomoce dydaktyczne