OPI.ProgMan


  

Zapoznaj się z ofertą

Tutaj znajdziesz ofertę programów ProgMan dla Twojej szkoły >>

Tutaj znajdziesz ofertę programów ProgMan dla Twojego przedszkola >>

Tutaj znajdziesz ofertę programów ProgMan dla Twojej innej jednostki budżetowej >>

  • Sprzedajemy programy i aktualizacje ProgMan w najniższych cenach na rynku
  • Wdrażamy, szkolimy z obsługi i serwisujemy programy ProgMan

 

Zapytaj nas o szczegóły i złóż zamówienie

W każdej chwili pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z programami ProgMan skontaktuj się z nami. Aby złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje skorzystaj z tego formularza odezwiemy się do Ciebie tak szybko jak to możliwe. Możesz też zadzonić na numer 077 4427720 lub napisać na adres bok@edusklep.pl

 

Programy możesz zakupić także poprzez platformę edusklep.pl. Tutaj programy ProgMan >>

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Od 2002 roku sprzedajemy, wdrażamy i szkolimy w zakresie informatycznych systemów zarządzania dla szkół, przedszkoli i innych jednostek budżetowych firmy ProgMan Software. Mamy na swoim koncie ponad 4.000 wdrożeń. Stale doskonalimy swoje umiejętności, aby służyć jeszcze lepszym wsparciem naszym Klientom.

ProgMan Software jest wiodącym producentem oprogramowania dla szkół. O wysokiej pozycji na rynku zadecydował jasno postawiony cel: tworzenie nowoczesnych aplikacji dla oświaty i innych placówek budżetowych.

Rozumiemy specyfikę branży oświatowej i koncentrujemy się na potrzebach klienta. Jednym z atutów naszej firmy jest dostępność - bliska obecność naszych pracowników obok użytkowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, opartemu na stałej współpracy ze szkołami, przedszkolami potrafimy doskonale przewidzieć zapotrzebowanie na rynku oświatowym.

Angażujemy najlepszych specjalistów i stosujemy najnowsze technologie. Aplikacje pracują w szeroko pojętej platformie Windows - od Windows 95 do XP. Oferowane przez nas programy oparte są na technologii client-server, przez co dostępne są z różnych stanowisk sieciowych.

Stawiamy na wysoko zaawansowane technologie, funkcjonujące na rynku IT. Korzystamy z produktów firmy Borland, Instalshied, dzięki którym nasze oprogramowanie otrzymuje dobrą optymalizację kodu, szybkość tworzenia aplikacji i przejrzystość interfejsu użytkownika. Organizacja odwołań do danych, oparta na zapytaniach SQL, zapewnia szybkość i niezawodność działania tworzonych przez nas baz danych.

O naszej trafnej innowacyjności świadczy nieustające zadowolenie odbiorców. Jest ono głównie wynikiem przyświecającej nam zasady, że najważniejszy jest ciągły rozwój, rzetelność i precyzja oraz przede wszystkim indywidualne podejście do klienta.

Zatrudniamy profesjonalnych, twórczych pracowników, nastawionych na podnoszenie kwalifikacji. Dzięki temu rodzą się wciąż nowe pomysły, które koncentrują się na stworzeniu nowoczesnej szkoły, ułatwiającej życie dyrektorom, nauczycielom, rodzicom i uczniom.