Klienci
Archiwum Państwowe | Opole |
BETA Prywatne Liceum Ogólnokształcące | Niemodlin |
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Międzylesie | Międzylesie |
Biuro Administracyjno-Ekonomiczne Oświaty | Zdzieszowice |
Biuro Finansowo-Księgowe LEXUS | Stradunia |
Biuro Obsługi Oświaty Samorządowej | Praszka |
Biuro Obsługi Szkół Samorządowych | Biała |
Bursa Szkolna | Biała Podlaska |
Bursa Szkolna | Kędzierzyn-Koźle |
Bytomskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepołnosprawnej | Bytom |
Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych | Wrocław |
Centrum Kształcenia Praktycznego | Sieradz |
Centrum Kształcenia Praktycznego | Jasło |
Centrum Kształcenia Praktycznego | Ruda Śląska |
Centrum Kształcenia Ustawicznego | Kalisz |
Centrum Kształcenia Ustawicznego | Kalisz |
Centrum Kształcenia Ustawicznego | Sieradz |
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Krośnie | Krosno |
Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda | Ludwikowice Kłodzkie |
Centrum Kultury i Wypoczynku | Proszowice |
Centrum Wsparcia Kryzysowego Dzieci i Młodzieży | Zabrze |
DHV Polska Sp. z o.o. | Warszawa |
Dom Dziecka | Bąków |
Dom Dziecka | Bierutów |
Dom Dziecka | Opole |
Dom Dziecka | Bogacica |
Dom Dziecka | Turawa |
Dom Dziecka | Tarnów Opolski |
Dom Dziecka | Strzegów |
Dom Dziecka | Sowczyce |
Dom Dziecka | Skorogoszcz |
Dom Dziecka im. Janusza Korczaka | Pieszyce |
Dom Dziecka im. Janusza Korczaka | Kłobuck |
Dom Dziecka w Chmielowicach | Chmielowice |
Dom Dziennego Pobytu | Głubczyce |
Dom Dziennego Pobytu | Gostyń |
Dom Kultury | Rawicz |
Dom Kultury | Gostynin |
Dom Kultury | Zwoleń |
Dom Pomocy Społecznej | Osiek |
Dom Pomocy Społecznej | Aleksandrów |
Dom Pomocy Społecznej | Kędzierzyn-Koźle |
Dom Pomocy Społecznej | Ścinawka Dolna |
Dom Pomocy Społecznej | Kadłub |
Dom Pomocy Społecznej | Przatówek |
Dom Pomocy Społecznej "Zameczek" | Lubliniec |
Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów | Opole |
Dom Pomocy Społecznej w Bliszczycach | Bliszczyce |
Dzienny Dom Pobytu | Nysa |
Dzienny Dom Pomocy Społecznej | Brzeg |
Dzienny Dom Pomocy Społecznej "WRZOS" | Tychy |
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury | Dzierżoniów |
Elektroniczne Zakłady Naukowe im. Fryderyka Jolit- Curie | Wrocław |
Estrada Polska Sp. z o. o. | Opole |
Fundacja Imienia Krystyny Rudkowskiej | Katowice |
Gimnazjum | Skorogoszcz |
Gimnazjum | Lewin Brzeski |
Gimnazjum | Czarnożyły |
Gimnazjum | Żernica |
Gimnazjum | Ligota Książęca |
Gimnazjum | Otmuchów |
Gimnazjum | Strzelce Wielkie |
Gimnazjum | Kąty Wrocławskie |
Gimnazjum | Pszów |
Gimnazjum Gminne im. Piotra Włostowica | Sobótka |
Gimnazjum im. Jana Pawła II | Kornowac |
Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego | Krzepice |
Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki | Kietrz |
Gimnazjum im. Trzeciego Tysiąclecia | Branice |
Gimnazjum Nr 1 | Bieruń |
Gimnazjum Nr 1 | Namysłów |
Gimnazjum Nr 1 | Kalisz |
Gimnazjum Nr 1 | Gierałtowice |
Gimnazjum Nr 1 | Ozimek |
Gimnazjum Nr 1 im. Armii Krajowej | Rędziny |
Gimnazjum nr 1 Publiczne | Strzelce Opolskie |
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi | Bytom |
Gimnazjum Nr 10 | Chorzów |
Gimnazjum Nr 11 | Bytom |
Gimnazjum Nr 13 | Bytom |
Gimnazjum Nr 14 | Częstochowa |
Gimnazjum nr 14 | Katowice |
Gimnazjum Nr 15 | Wrocław |
Gimnazjum Nr 15 | Bytom |
Gimnazjum Nr 16 | Częstochowa |
Gimnazjum Nr 19 | Wrocław |
Gimnazjum Nr 2 | Wrocław |
Gimnazjum Nr 2 | Namysłów |
Gimnazjum Nr 2 | Trzebinia |
Gimnazjum Nr 2 | Racibórz |
Gimnazjum Nr 2 | Czerwionka-Leszczyny |
Gimnazjum nr 2 | Oława |
Gimnazjum Nr 2 | Starachowice |
Gimnazjum Nr 2 | Lubartów |
Gimnazjum Nr 2 im. Pokolenia Kolumbów | Częstochowa |
Gimnazjum Nr 20 im. Aleksandra Fredry | Częstochowa |
Gimnazjum nr 21 | Częstochowa |
Gimnazjum Nr 21 | Lubliniec |
Gimnazjum Nr 22 | Częstochowa |
Gimnazjum Nr 3 im. Augustyna Weltzla | Racibórz |
Gimnazjum nr 36 | Kraków |
Gimnazjum Nr 4 | Świdnica |
Gimnazjum nr 4 Publiczne | Opole |
Gimnazjum Nr 7 | Bełk |
Gimnazjum Nr 8 | Jastrzębie Zdrój |
Gimnazjum Nr 8 im. Janusza Korczaka w Bytomiu | Bytom |
Gimnazjum Publiczne | Tułowice |
Gimnazjum Publiczne | Kościerzyce |
Gimnazjum Publiczne | Biadacz |
Gimnazjum Publiczne im. Wł. St. Reymonta | Kłodzko |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Jana Kazimierza | Głogówek |
Gimnazjum Publiczne w Malanowie | Malanów |
Gimnazjum Specjalne w Zespole Szkół Zawodowych | Częstochowa |
Gimnazjum w Smogorzowie | Bukowa Śląska |
Gimnazjum w Smogorzowie | Smogorzów |
Gimnazjum w Starym Cykarzewie | Stary Cykarzew |
Gminna Biblioteka Publiczna | Rudziniec |
Gminna Biblioteka Publiczna w Lyskach | Lyski |
Gminna Szkoła Podstawowa Skarbmierz Osiedle | Skarbimierz Osiedle |
Gminne Gimnazjum im. Księżnej Anny z Przemyślidów | Siechnice |
Gminne Przedszkole | Cisek |
Gminne Przedszkole | Wyry |
Gminne Przedszkole w Gostyni | Gostyń |
Gminno-Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej | Koziegłowy |
Gminny Ośrodek Kultury | Pokój |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Skoroszyce |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Pokój |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Nowa Słupia |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Zębowice |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Żarnowiec |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Milanów |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Bierawa |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Siechnice |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Lipie |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Pawłowiczki |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Koszęcin |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Skarbimierz |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Wiązów |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Dobromierz |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Jemielnica |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Rudnik |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Strzeleczki |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Krośnice |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Włodowice |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Świerczów |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Popielów |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Przystajń |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Poczesna |
Gminny Ośrodek Spotu i Rekreacji w Głuchołazach | Głuchołazy |
Gminny Zarząd Oświaty | Gogolin |
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół i Przedszkoli | Skoroszyce |
Gminny Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół i Przedszkoli | Ozorków |
Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół | Strzeleczki |
Gminny Zespół Obsługi Placówek Oświatowych | Świerklany |
Gminny Zespół Oświaty | Walce |
Gminny Zespół Oświaty, Kultury i Sportu | Baborów |
Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik" | Gostyń |
I Liceum Ogólnokształcące | Dzierżoniów |
I Liceum Ogólnokształcące | Namysłów |
I Liceum Ogólnokształcące | Zduńska Wola |
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Głubczyce |
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego | Brzeg |
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego | Częstochowa |
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego | Brzozów |
II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie | Lubartów |
II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta | Ostrów Wielkopolski |
II Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta | Brzeg |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza | Częstochowa |
Kluczborski Dom Kultury | Kluczbork |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej | Strzelce Opolskie |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej | Głubczyce |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej | Kędzierzyn-Koźle |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej | Nysa |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej | Prudnik |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej | Dzierżoniów |
Komenda Powiatowa Policji | Wieliczka |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej | Krapkowice |
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej | Brzeg |
Komunalny Zakład Budżetowy | Szczekociny |
Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Opolu | Opole |
Krapkowicki Dom Kultury | Krapkowice |
Kryta Pływalnia Delfin | Wadowice |
Księgowość Przedszkoli Publicznych Miasta i Gminy Zawadzkie | Zawadzkie |
Liceum Ogólnokształcące | Krapkowice |
Liceum Ogólnokształcące | Oborniki Śląskie |
Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Powstań Śląskich | Grodków |
Liceum Ogólnokształcące im. KEN | Gogolin |
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej | Paczków |
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika | Wieruszów |
Liceum Ogólnokształcące nr II | Kędzierzyn-Koźle |
Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Adama Mickiewicza | Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące Nr VII im. K.K. Baczyńskiego | Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące Nr XI | Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące Nr XV im. Mjr Piotra Wysockiego | Wrocław |
Liceum Ogólnokształcące nr XXX Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 | Kraków |
Lipskie Centrum Kultury | Lipsko |
Lotnicze Zakłady Naukowe | Wrocław |
Medyczne Studium Zawodowe | Brzeg |
Medyczne Studium Zawodowe w Branicach | Branice |
Miechowski Dom Kultury | Miechów |
Międzyszkolna Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa | Opole |
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy | Opole |
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zjednoczenie | Krapkowice |
Miejska Biblioteka Publiczna | Sieradz |
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna | Krapkowice |
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna | Zdzieszowice |
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna | Kluczbork |
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna | Zawadzkie |
Miejska Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna | Opole |
Miejska Powiatowa Biblioteka Publiczna | Turek |
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1 | Piekary Śląskie |
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 4 | Knurów |
Miejski Dom Kultury | Bochnia |
Miejski Dom Kultury | Mikołów |
Miejski Dom Kultury | Radomsko |
Miejski Dom Kultury "Południe" | Katowice |
Miejski Dom Kultury "Szopienice" | Katowice |
Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli | Opole |
Miejski Ośrodek Kultury | Opole |
Miejski Ośrodek Kultury i Sport | Oleśnica |
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji | Chrzanów |
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji | Zawadzkie |
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie | Opole |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej | Kędzierzyn-Koźle |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej | Blachownia |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej | Ustroń |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej | Myszków |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej | Lubliniec |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej | Oława |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej | Czeladź |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej | Kamienna Góra |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej | Zawiercie |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej | Prószków |
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji | Sieradz |
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych | Dąbrowa Górnicza |
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji | Piotrków Trybunalski |
Miejski Żłobek w Limanowej | Limanowa |
Miejskie Centrum Dzieci i Młodzieży Ochronka | Bochnia |
Miejskie Centrum Kultury | Żywiec |
Miejskie Centrum Kultury i Informacji Międzynarodowej | Radom |
Miejskie Gimnazjum Nr 1 | Knurów |
Miejskie Gimnazjum Nr 3 | Knurów |
Miejskie Gimnazjum Nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej | Oświęcim |
Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 35 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 43 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 10 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 11 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 12 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 12 | Jarosław |
Miejskie Przedszkole Nr 13 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 14 | Katowice |
Miejskie Przedszkole Nr 16 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 17 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 19 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 20 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 21 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 22 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 25 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 29 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 30 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 30 | Katowice |
Miejskie Przedszkole Nr 31 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 34 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 34 | Katowice |
Miejskie Przedszkole Nr 36 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole nr 37 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 38 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 41 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 5 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 6 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 7 | Oświęcim |
Miejskie Przedszkole Nr 7 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 73 | Katowice |
Miejskie Przedszkole Nr 8 | Częstochowa |
Miejskie Przedszkole Nr 9 | Częstochowa |
Miejskie Składowiska Odpadów | Racibórz |
Miejsko - Gminny Dom Kultury | Końskie |
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury | Głogówek |
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury | Kietrz |
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury | Woźniki |
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Wieluń |
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Dobrodzień |
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Zdzieszowice |
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Szczekociny |
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Kolonowskie |
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej | Lewin Brzeski |
Młodzieżowy Dom Kultury | Kielce |
Młodzieżowy Dom Kultury | Chorzów |
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 | Bytom |
Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu | Opole |
Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej | Ruda Śląska |
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 we Wrocławiu | Wrocław |
Mostostal Zabrze ZMP Kędzierzyn Sp. z o. o. | Kędzierzyn-Koźle |
Muzeum | Rybnik |
Muzeum Górnictwa Węglowego | Zabrze |
Muzeum Regionalne | Zwoleń |
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu | Myślenice |
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych | Opole |
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych | Krapkowice |
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne i Językowe Przedszkółka | Opole |
Niepubliczny Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy ZOL dla Dzieci | Jaszkotle |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. K. Szymanowskiego | Wrocław |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia | Pisz |
Ogród Zoologiczny w Opolu | Opole |
Opolski Urząd Wojewódzki | Opole |
Ośodek Pomocy Społecznej | Pyskowice |
Ośrodek Adopcyjno- Opiekuńczy | Rybnik |
Ośrodek Adopcyjno -Opiekuńczy | Opole |
Ośrodek Integracji i Pomocy Społecznej | Ozimek |
Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki | Grodzisk Mazowiecki |
Ośrodek Kultury i Rekreacji | Grodków |
Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej | Góra Włodowska |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Krapkowice |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Zawadzkie |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Otmuchów |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Gogolin |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Branice |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Głubczyce |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Chorzów |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Głogówek |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Łambinowice |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Krapkowice |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Trzebnica |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Polanica Zdrój |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Rudziniec |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Nysa |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Tworków |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Lubsza |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Ogrodzieniec |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Łazy |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Biała |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Niemodlin |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Pieszyce |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Rybnik |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Domaszowice |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Korfantów |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Milicz |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Racibórz |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Niemcza |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Jejkowice |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Strzegom |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Toszek |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Zawichost |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Baborów |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Strzelce Opolskie |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Kudowa Zdrój |
Ośrodek Pomocy Społecznej | Bystrzyca Kłodzka |
Ośrodek Pomocy Społecznej w Świerklańcu z siedzibą w Nakle Śląskim | Nakło Śląskie |
Ośrodek Profilaktyki i Wspierania Rodziny | Zdzieszowice |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kluczborku | Kluczbork |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krotoszynie | Krotoszyn |
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | Kalisz |
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dzieci Niewidomych | Wrocław |
Ośrodek Wspierania Rodziny w Andrychowie | Andrychów |
Oświęcimskie Centrum Kultury | Oświęcim |
Państwowa Straż Rybacka | Opole |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Henryka Melcera | Kalisz |
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia | Olesno |
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia | Strzelce Opolskie |
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia | Kluczbork |
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia | Namysłów |
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia | Krapkowice |
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. F. Chopina | Oleśnica Śląska |
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. J. I. Paderewskiego | Głubczyce |
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Jadwigi Szajny - Lewandowskiej | Oława |
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Józefa Elsnera | Brzeg |
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Karola Szymanowskiego | Prudnik |
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia Nr 1 | Kędzierzyn-Koźle |
Państwowa Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Ryszarda Bukowskiego | Wrocław |
Państwowa Szkoła Muzyczna Nr 2 I Stopnia | Kędzierzyn-Koźle |
Państwowe Ognisko Artystyczne | Kędzierzyn - Koźle |
Państwowe Pomaturalne Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy | Opole |
Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury | Kalisz |
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Hugona Kołłątaja | Kraków |
PHU Miro - Tech Władysław Litwinka | Opole |
Placówka Opieki Doraźnej "Azyl" w Kielcach | Kielce |
Pogotowie Opiekuńcze | Kielce |
Policealne Studium Kosmetyczne-Szkoła Prywatna | Opole |
Policealne Studium Kosmetyk | Opole |
Policealne Studium Zawodowe ALFA | Oleśnica |
Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Gawrolinie | Gawrolin |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Namysłów |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Oleśnica Śląska |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Krapkowice |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Wieluń |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Otmuchów |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Ozimek |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Prudnik |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Busko Zdrój |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Łask |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Ząbkowice Śląskie |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Opole |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Niemodlin |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Ząbkowice Śląskie |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Piekoszów |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Strzelce Opolskie |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna | Jelenia Góra |
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 | Katowice |
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna | Namysłów |
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna | Bolesławiec |
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna | Lwówek Śląski |
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna | Środa Śląska |
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna | Rybnik |
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna | Zawiercie |
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna | Kłodzko |
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Głubczycach | Głubczyce |
Powiatowa Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Godzięcinie | Brzeg Dolny |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie | Głubczyce |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie | Opole |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie | Myszków |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie | Kłodzko |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie | Krapkowice |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie | Olesno |
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie | Łask |
Powiatowy Dom Pomocy Społecznej | Oleśnica |
Powiatowy Dom Pomocy Społecznej | Ostrowina |
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego | Nysa |
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego | Pajęczno |
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego | Głubczyce |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Lubin |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Ełk |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Krotoszyn |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Głogów |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Strzelce Opolskie |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Częstochowa |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Racibórz |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Złotoryja |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Krapkowice |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Nysa |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Kędzierzyn-Koźle |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Głubczyce |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Prudnik |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii | Olesno |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bartoszycach | Bartoszyce |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Brzegu | Brzeg |
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Chodzieży | Chodzież |
Powiatowy Inspektorat Weterynariis | Jawor |
Powiatowy Inspektoriat Nadzoru Budowlanego dla Miasta Rybnika | Rybnik |
Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy | Zduńska Wola |
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli | Ząbkowice Śląskie |
Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy | Pińczów |
Powiatowy Zarząd Dróg | Żarki |
Powiatowy Zarząd Dróg | Olesno |
Powiatowy Zarząd Dróg | Racibórz |
Powiatowy Zarząd Dróg | Wieluń |
Powiatowy Zarząd Oświaty | Żywiec |
Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta | Oborniki Śląskie |
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 | Sobótka |
PPP w Grodkowie | Grodków |
Pracownicza Kasa Zapomogowo - Pożyczkowa Pracowników Oświaty | Oleśnica Śląska |
Prywatne Gimnazjum | Opole |
Prywatne Gimnazjum Salezjańskie im. Edyty Stein | Wrocław |
Przedsiębiorstwo Związkowe "Solpress" Sp. z o.o. | Opole |
Przedszkole Integracyjne Nr 12 im. Diany Księżnej Walii | Wrocław |
Przedszkole Integracyjne Samorządowe | Góra Kalwaria |
Przedszkole Miejskie Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi | Lubartów |
Przedszkole Miejskie Nr 2 | Lubartów |
Przedszkole Miejskie Nr 28 | Wrocław |
Przedszkole Miejskie Nr 4 | Lubartów |
Przedszkole Miejskie Nr5 | Lubartów |
Przedszkole Niepubliczne Akademia Pana Kleksa | Wrocław |
Przedszkole Niepubliczne Bajka Marzena Kobzan | Opole |
Przedszkole Niepubliczne Kubusia Puchatka Maria Baar | Tychy |
Przedszkole Nr 1 | Oleśnica |
Przedszkole Nr 1 | Namysłów |
Przedszkole nr 1 Samorządowe | Góra Kalwaria |
Przedszkole Nr 102 | Wrocław |
Przedszkole Nr 107 | Wrocław |
Przedszkole Nr 108 | Wrocław |
Przedszkole Nr 111 | Wrocław |
Przedszkole Nr 119 "Zielona Łąka" | Wrocław |
Przedszkole Nr 123 | Wrocław |
Przedszkole Nr 126 | Wrocław |
Przedszkole Nr 13 | Racibórz |
Przedszkole Nr 149 | Wrocław |
Przedszkole Nr 16 im. Czesława Janczarskiego | Żory |
Przedszkole nr 188 Parafii Miłosierdzia | Kraków |
Przedszkole Nr 22 | Wrocław |
Przedszkole Nr 34 | Koszalin |
Przedszkole Nr 4 | Dąbrowa Górnicza |
Przedszkole Nr 4 | Olkusz |
Przedszkole Nr 4 | Wrocław |
Przedszkole Nr 43 | Wrocław |
Przedszkole Nr 48 | Wrocław |
Przedszkole Nr 49 im. Tysiąclecia Miasta Wrocławia | Wrocław |
Przedszkole Nr 51 | Wrocław |
Przedszkole Nr 54 | Wrocław |
Przedszkole Nr 55 | Wrocław |
Przedszkole Nr 57 | Wrocław |
Przedszkole Nr 62 | Wrocław |
Przedszkole Nr 71 Chatka Małego Skrzatka | Wrocław |
Przedszkole Nr 71 im. Pod Kasztanami | Kraków |
Przedszkole Nr 79 | Wrocław |
Przedszkole Nr 80 | Wrocław |
Przedszkole Nr 89 | Wrocław |
Przedszkole Nr 94 | Wrocław |
Przedszkole Nr 95 | Wrocław |
Przedszkole Parafialne Nr 188 | Kraków |
Przedszkole Publiczne | Oborniki Śląskie |
Przedszkole Publiczne | Tułowice |
Przedszkole Publiczne | Polska Cerekiew |
Przedszkole Publiczne Integracyjne Nr 38 | Opole |
Przedszkole Publiczne Integracyjne Nr 51 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 1 | Dobrzeń Wielki |
Przedszkole Publiczne Nr 1 | Lewin Brzeski |
Przedszkole Publiczne Nr 14 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 16 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 18 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 2 | Pieszyce |
Przedszkole Publiczne Nr 2 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 20 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 22 "Bajkowa Rodzina" | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 23 im. Juliana Tuwima | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 25 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 26 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 28 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 29 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 3 | Głogówek |
Przedszkole Publiczne Nr 3 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 30 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 36 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 37 Elemelek | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 4 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 4 | Brzeg |
Przedszkole Publiczne Nr 42 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 43 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 44 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 46 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 5 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 5 | Brzeg |
Przedszkole Publiczne Nr 54 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 55 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 56 | Opole |
Przedszkole Publiczne Nr 6 | Rzeszów |
Przedszkole Publiczne Nr 6 im. Jana Brzechwy | Brzeg |
Przedszkole Publiczne Nr 8 | Opole |
Przedszkole Publiczne Specjalne Nr 53 w Opolu | Opole |
Przedszkole Publiczne w Iskrzyczynie | Iskrzyczyn |
Przedszkole Publiczne we Frączkowie | Frączków |
Przedszkole Samorządowe | Kobierzyce |
Przedszkole Samorządowe | Bielany Wrocławskie |
Przedszkole Samorządowe | Cieszanów |
Przedszkole Samorządowe Dobrodzień | Dobrodzień |
Przedszkole Samorządowe Myślina | Myślina |
Przedszkole Samorządowe Myślina Opolska | Myślina Opolska |
Przedszkole Samorządowe Nr 1 | Chrzanów |
Przedszkole Samorządowe Nr 1 | Krzepice |
Przedszkole Samorządowe Nr 10 | Chrzanów |
Przedszkole Samorządowe Nr 13 w Balinie | Balin |
Przedszkole Samorządowe Nr 176 im. Marii Konopnickiej | Kraków |
Przedszkole Samorządowe Nr 2 | Chrzanów |
Przedszkole Samorządowe nr 3 | Kielce |
Przedszkole Samorządowe nr 33 | Kielce |
Przedszkole Samorządowe nr 33 | Kielce |
Przedszkole Samorządowe Nr 35 | Kielce |
Przedszkole Samorządowe Nr 4 | Chrzanów |
Przedszkole Samorządowe Nr 7 | Chrzanów |
Przedszkole Samorządowe Nr 8 | Chrzanów |
Przedszkole Samorządowe Nr 9 im. Jana Brzechwy | Chrzanów |
Przedszkole Samorządowe w Szemrowicach | Szemrowice |
Przedszkole Samorządowe w Szemrowicach | Szemrowice |
Przedszkole w Bierawie z Oddziałami Zamiejscowymi | Bierawa |
Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Pielęgniarek | Dobrzeń Wielki |
Przed-Szkółka Przedszkole Artystyczne i Językowe | Opole |
Publiczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna | Lubliniec |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Brudziska |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Dobrodzień |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Narok |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Tarnów Opolski |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Murów |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Osowiec |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Szczepanów |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Kamień |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szonowie | Szonów |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego | Wąsosz |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Jędrzejowie | Jędrzejów |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka | Chróścina Opolska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Haliny Mirosławskiej w Grabowie n/ Wisłą | Grabów |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. J.Brzechwy w Rozwadzy | Rozwadza |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II | Lubsza |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej | Baborów |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej | Branice |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich | Zębowice |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej | Żyrowa |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Chrząstowicach | Chrząstowice |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 | Kluczbork |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 | Strzelce Opolskie |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 | Prudnik |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 | Zawadzkie |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 | Głogówek |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 | Brzeg |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 | Dobrzeń Wielki |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ignacego Daszyńskiego | Radom |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 im. A. Mickiewicza | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Zofii Nałkowskiej | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 | Chróścice |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zdzieszowicach | Zdzieszowice |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20 | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. H. Sienkiewicza | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Gwarków Dolnośląskich | Wałbrzych |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25 | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 27 | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 | Grodków |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 | Gogolin |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 | Olesno |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. J. Kochanowskiego | Brzeg |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. W. Sikorskiego | Zdzieszowice |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Prudniku | Prudnik |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. M. Kopernika | Brzeg |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. E. Plater | Kluczbork |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Odziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Radomiu | Radom |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 | Strzelce Opolskie |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Łangowskiego | Opole |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Biadaczu | Biadacz |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupowie | Biskupów |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie | Dąbrowa |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Januszkowicach | Januszkowice |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kończycach | Kończyce |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krępnej | Krępna |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Landzmierzu | Cisek |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Nakle | Tarnów Opolski |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Straduni | Stradunia |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Szemrowicach | Szemrowice |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Turzy | Turza |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Walcach | Walce |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Żędowicach | Zawadzkie |
Publiczne Gimnazjum | Ciasna |
Publiczne Gimnazjum | Baborów |
Publiczne Gimnazjum | Dobrodzień |
Publiczne Gimnazjum im. Alberta Einsteina | Gogolin |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II | Szymiszów |
Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego | Zdzieszowice |
Publiczne Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego | Komprachcice |
Publiczne Gimnazjum im. Władysława Planetorza w Cisku | Cisek |
Publiczne Gimnazjum nr 1 | Olesno |
Publiczne Gimnazjum Nr 1 | Zawadzkie |
Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. J. Piłsudskiego | Brzeg |
Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego | Prudnik |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich | Bierawa |
Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi | Opole |
Publiczne Gimnazjum Nr 2 | Głuchołazy |
Publiczne Gimnazjum Nr 2 | Kamieniec Wrocławski |
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II | Prudnik |
Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Wł. St. Reymonta | Opole |
Publiczne Gimnazjum Nr 2 Sportowe | Tarnowskie Góry |
Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Jana III Sobieskiego | Opole |
Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Orląt Lwowskich | Brzeg |
Publiczne Gimnazjum Nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego | Opole |
Publiczne Gimnazjum Nr 6 | Opole |
Publiczne Gimnazjum nr 7 | Opole |
Publiczne Gimnazjum Nr 8 | Opole |
Publiczne Gimnazjum w Byczynie | Byczyna |
Publiczne Gimnazjum w Pakosławicach | Pakosławice |
Publiczne Gimnazjum w Rudzińcu | Rudziniec |
Publiczne Gimnazjum w Sośnicowicach | Sośnicowice |
Publiczne Gimnazjum w Turawie | Turawa |
Publiczne Gimnazjum w Wielgomłynach | Wielgomłyny |
Publiczne Gimnazjum w Zagwiździu | Zagwiździe |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Mikołaja Kopernika | Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej | Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VI | Opole |
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek | Jastrzębie-Zdrój |
Publiczne Przedszkole Czarnowąsy | Czarnowąsy |
Publiczne Przedszkole nr 1 Głuchołazy | Głuchołazy |
Publiczne Przedszkole nr 2 Zawadzkie | Zawadzkie |
Publiczne Przedszkole Nr 24 Chatka Puchatka | Opole |
Publiczne Przedszkole Nr 33 "Karolinka" | Opole |
Publiczne Przedszkole Nr 4 | Olesno |
Publiczne Przedszkole Nr 4 w Zawadzkiem | Zawadzkie |
Publiczne Przedszkole Samorządowe Nr 2 | Jaworze |
Publiczne Przedszkole w Bierdzanach | Bierdzany |
Publiczne Przedszkole w Chrząstowicach | Chrząstowice |
Publiczne Przedszkole w Węgrach | Węgry |
Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olszance im. Brygady Partyzanckiej Grunwald | Olszanka |
Rada Rodziców Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 | Knurów |
Rada Zespołu Placówek Oświatowych w Lisowie | Lisów |
Rodzinny Dom Dziecka | Gorzanów |
Samorządowe Kolegium Odwoławcze | Opole |
Samorządowe Przedszkole | Baniocha |
Samorządowe Przedszkole Publiczne | Bełżyce |
Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu | Komprachcice |
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy | Jałowęsy |
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Grodkowie | Grodków |
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy | Leśnica |
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1 | Częstochowa |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | Zagorzyce |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | Kluczbork |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących i Niesłyszących | Kalisz |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 5 | Częstochowa |
Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy w Dobrodzieniu | Dobrodzień |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Głubczycach | Głubczyce |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gołuchowicach | Gołuchowice |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rudach | Rudy |
Specjalny Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety | Prudnik |
Społeczna Szkoła Podstawowa | Kadłub Turawski |
Społeczna Szkoła Podstawowa w Węgrach | Węgry |
Społeczne Ognisko Muzyczne | Kędzierzyn- Koźle |
Środowiskowy Dom Samopomocy | Kluczbork |
Środowiskowy Dom Samopomocy | Prudnik |
Środowiskowy Dom Samopomocy | Krapkowice |
Środowiskowy Dom Samopomocy - PROMYCZEK | Kędzierzyn-Koźle |
Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Chorych Psychicznie | Rybnik |
Starostwo Powiatowe | Busko Zdrój |
Starostwo Powiatowe | Lubliniec |
Starostwo Powiatowe | Namysłów |
Starostwo Powiatowe | Olesno |
Starostwo Powiatowe | Strzelin |
Starostwo Powiatowe w Głubczycach | Głubczyce |
STM Reklama Marek Staffa | Falmirowice |
Stołówka Międzyszkolna | Dobrzeń Wielki |
Straż Miejska | Opole |
Straż Miejska | Katowice |
Straż Miejska | Bytom |
Strzeliński Ośrodek Kultury | Strzelin |
Szkoła Muzyczna I St. im. G. Bacewicz | Wrocław |
Szkoła Podstawowa | Dobiesz |
Szkoła Podstawowa | Czersk |
Szkoła Podstawowa | Nabyszyce |
Szkoła Podstawowa | Dobryń Duży |
Szkoła Podstawowa | Motwica |
Szkoła Podstawowa | Majcowa |
Szkoła Podstawowa | Michałowice |
Szkoła Podstawowa | Jasienica Rosielna |
Szkoła Podstawowa | Czaplinek |
Szkoła Podstawowa | Pustków Wilczkowski |
Szkoła Podstawowa | Panki |
Szkoła Podstawowa | Dąbrówka Wielka |
Szkoła Podstawowa | Kotulin |
Szkoła Podstawowa | Cieszków |
Szkoła Podstawowa | Słupia |
Szkoła Podstawowa | Paczyna |
Szkoła Podstawowa | Goczałków |
Szkoła Podstawowa | Czesławice |
Szkoła Podstawowa | Wiewiórczyn |
Szkoła Podstawowa | Pakosławsko |
Szkoła Podstawowa | Jawornik Polski |
Szkoła Podstawowa | Bierutów |
Szkoła Podstawowa | Mikulice |
Szkoła Podstawowa | Łubna Jakusy |
Szkoła Podstawowa | Jasionna |
Szkoła Podstawowa | Sitkówka |
Szkoła Podstawowa | Mucharz |
Szkoła Podstawowa Goszowice | Goszowice |
Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Prusinowicach | Prusinowice |
Szkoła Podstawowa im G. Morcinka w Dankowicach Drugich | Dankowice Drugie |
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Ligocie Książęcej | Ligota Książęca |
Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy | Zajączki Pierwsze |
Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Jejkowicach | Jejkowice |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II | Tułowice |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dalachowie | Dalachów |
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego | Zajączki Drugie |
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi | Pniów |
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej | Bogdanowice |
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika | Lewin Brzeski |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika | Siechnice |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy | Nędza |
Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta | Pustków Żurawski |
Szkoła Podstawowa im. S. Staszica | Błaszki |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego | Nałęczów |
Szkoła Podstawowa im. Sw. Jana de La Salle | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi | Bilczyce |
Szkoła Podstawowa Lauder - Etz Chaim | Wrocław |
Szkoła Podstawowa Nr 1 | Brzozów |
Szkoła Podstawowa Nr 1 | Kępno |
Szkoła Podstawowa nr 1 | Lubartów |
Szkoła Podstawowa nr 1 | Pieńsk |
Szkoła Podstawowa nr 1 | Parczew |
Szkoła Podstawowa Nr 1 | Proszowice |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza | Krzepice |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Korczaka w Sobótce | Sobótka |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliana Tuwima | Pajęczno |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika | Olkusz |
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Polkowicach | Polkowice |
Szkoła Podstawowa Nr 10 | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Korczaka | Wodzisław Śląski |
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Nysie | Nysa |
Szkoła Podstawowa nr 11 | Mielec |
Szkoła Podstawowa Nr 11 im. M. Dąbrowskiej | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa Nr 12 | Dąbrowa Górnicza |
Szkoła Podstawowa Nr 12 | Wrocław |
Szkoła Podstawowa nr 13 | Tomaszów Mazowiecki |
Szkoła Podstawowa nr 14 | Przemyśl |
Szkoła Podstawowa Nr 16 | Gliwice |
Szkoła Podstawowa nr 16 | Bytom |
Szkoła Podstawowa Nr 17 | Katowice |
Szkoła Podstawowa nr 18 | Legnica |
Szkoła Podstawowa Nr 18 z Klasami Sportowymi im. Książąt Raciborskich | Racibórz |
Szkoła Podstawowa Nr 19 | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa nr 2 | Milanówek |
Szkoła Podstawowa Nr 2 | Ząbkowice Śląskie |
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza | Ziębice |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego | Gogolin |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza | Góra Kalwaria |
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. M. Skłodowskiej-Curie | Krzepice |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie | Sobótka |
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Pieszycach | Pieszyce |
Szkoła Podstawowa Nr 21 | Jastrzębie Zdrój |
Szkoła Podstawowa Nr 21 | Jastrzębie-Zdrój |
Szkoła Podstawowa Nr 22 | Wrocław |
Szkoła Podstawowa Nr 22 im. G. Narutowicza | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa Nr 26 | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Królowej Jadwigi | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa Nr 3 | Bieruń |
Szkoła Podstawowa nr 3 | Lubartów |
Szkoła Podstawowa nr 3 | Skarżysko-Kamienna |
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. B. Prusa | Namysłów |
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka | Nysa |
Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi | Myszków |
Szkoła Podstawowa Nr 31 im. H. Sienkiewicza | Katowice |
Szkoła Podstawowa Nr 33 | Bytom |
Szkoła Podstawowa Nr 33 | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa Nr 39 | Wrocław |
Szkoła Podstawowa Nr 39 im. Marii Konopnickiej | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa nr 4 | Łowicz |
Szkoła Podstawowa Nr 4 | Pyskowice |
Szkoła Podstawowa Nr 4 | Racibórz |
Szkoła Podstawowa Nr 4 | Lędziny |
Szkoła Podstawowa nr 4 i Gimnazjum przy Szpitalu im. św. Jadwigi Śląskiej | Trzebnica |
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie | Lubartów |
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. W. Reymonta | Namysłów |
Szkoła Podstawowa Nr 42 | Bytom |
Szkoła Podstawowa Nr 43 | Bytom |
Szkoła Podstawowa Nr 45 | Bytom |
Szkoła Podstawowa nr 45 im. J. Kusocińskiego w Zespole Szkół nr 9 | Wrocław |
Szkoła Podstawowa Nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego | Katowice |
Szkoła Podstawowa Nr 46 | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa Nr 46 | Wrocław |
Szkoła Podstawowa Nr 46 | Bytom |
Szkoła Podstawowa Nr 5 | Bytom |
Szkoła Podstawowa nr 5 | Namysłów |
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Skłodowskiej - Curie | Zgorzelec |
Szkoła Podstawowa Nr 50 | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa Nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi | Bytom |
Szkoła Podstawowa Nr 52 | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa Nr 53 | Katowice |
Szkoła Podstawowa Nr 54 | Bytom |
Szkoła Podstawowa Nr 58 im. Wandy Rutkiewicz | Wrocław |
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Marii Dąbrowskiej | Katowice |
Szkoła Podstawowa Nr 6 | Pyskowice |
Szkoła Podstawowa Nr 60 | Wrocław |
Szkoła Podstawowa Nr 60 | Wrocław |
Szkoła Podstawowa Nr 61 | Kraków |
Szkoła Podstawowa Nr 8 | Oleśnica |
Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Haliny Poświatowskiej | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia | Wrocław |
Szkoła Podstawowa Nr 9 | Żywiec |
Szkoła Podstawowa Nr 95 | Wrocław |
Szkoła Podstawowa Nr 97 | Wrocław |
Szkoła Podstawowa Nr 98 | Wrocław |
Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół | Miłowody |
Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół | Oborniki |
Szkoła Podstawowa Publiczna | Popielów |
Szkoła Podstawowa Publiczna im. Jana Pawła II | Kamieńsk |
Szkoła Podstawowa Publiczna im. Kawalerów Orderu Uśmiechu | Skorogoszcz |
Szkoła Podstawowa Specjalna im. J.Tuwima | Krapkowice |
Szkoła Podstawowa w Antoniowie | Antoniów |
Szkoła Podstawowa w Borkach Siedleckich | Borki Siedleckie |
Szkoła Podstawowa w Cieszęcinie | Cieszęcin |
Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy Wschodniej | Kąkolewnica |
Szkoła Podstawowa w Krzyżowej | Krzyżowa |
Szkoła Podstawowa w Nowakach | Nowaki |
Szkoła Podstawowa w Pierzchnicy | Pierzchnica |
Szkoła Podstawowa w Racławiczkach | Zielina |
Szkoła Podstawowa w Toszku | Toszek |
Szkoła Podstawowa w Tyńcu Małym | Tyniec Mały |
Szkoła Podstawowa w Uciechowicach | Branice |
Szkoła Podstawowa w Zbytowej | Zbytowa |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 | Bieruń |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 | Oleśnica |
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Kuraszkowie | Kuraszków |
Szkolny Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy w Zieleńcu | Duszniki Zdrój |
Szydłowiecki Ośrodek Kultury | Szydłowiec |
Technikum Zawodowe przy Społeczno Oświatowym Stowarzyszeniu Menadżerów | Strzelce Opolskie |
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny | Opole |
Urząd Gminy | Gierałtowice |
Urząd Gminy | Mińsk Mazowiecki |
Urząd Gminy | Jejkowice |
Urząd Gminy | Wieniawa |
Urząd Gminy | Pakosławice |
Urząd Gminy | Poczesna |
Urząd Gminy | Zębowice |
Urząd Gminy | Żarnowiec |
Urząd Gminy | Jemielnica |
Urząd Gminy | Włodowice |
Urząd Gminy | Wilków |
Urząd Gminy - Referat Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji | Chrząstowice |
Urząd Gminy Chrząstowice | Chrząstowice |
Urząd Gminy Referat Oświaty | Kamiennik |
Urząd Gminy Rzeczniów | Rzeczniów |
Urząd Gminy w Bierawie | Bierawa |
Urząd Gminy w Kowali | Kowala |
Urząd Gminyw Kłodzku- Gimnazjum | Kłodzko |
Urząd Miasta | Sławków |
Urząd Miasta | Garwolin |
Urząd Miasta | Lubartów |
Urząd Miasta i Gminy | Dobrodzień |
Urząd Miasta i Gminy | Kolonowskie |
Urząd Miasta i Gminy | Toszek |
Urząd Miasta i Gminy | Głubczyce |
Urząd Miasta i Gminy | Działoszyn |
Urząd Miasta i Gminy | Krzepice |
Urząd Miasta i Gminy | Zawichost |
Urząd Miasta Opola - Wydział Oświaty | Opole |
Urząd Miasta. Referat obsługi oświaty | Kudowa Zdrój |
Urząd Miejski | Olesno |
Urząd Miejski | Prószków |
Urząd Miejski | Namysłów |
Urząd Miejski | Kietrz |
Urząd Miejski - Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania | Prudnik |
Urząd Miejski w Bieruniu | Bieruń |
Urząd Miejski Zdzieszowice | Zdzieszowice |
V Liceum Ogólnokształcące | Kalisz |
V Liceum Ogólnokształcące | Katowice |
V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Częstochowa |
V Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego | Katowice |
Warsztat Terapii Zajęciowej | Krapkowice |
Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w Bierutowie | Bierutów |
Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny | Opole |
Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego | Opole |
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa | Opole |
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska | Opole |
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii | Opole |
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny | Opole |
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Opolu | Opole |
Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków | Opole |
Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych | Opole |
Wołczyński Ośrodek Kultury | Wołczyn |
Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Oleśnie | Olesno |
Zakład Administracji Budynków Komunalnych | Góra Kalwaria |
Zakład Gospodarki Komunalnej | Rydułtowy |
Zakład Gospodarki Komunalnej | Radlin |
Zakład Gospodarki Komunalnej | Wiązów |
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej | Zawichost |
Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Pakosławice | Pakosławice |
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich | Świdnica |
Zarząd Budynków Komunalnych | Głubczyce |
Zarząd Budynków Miejskich | Żory |
Zarząd Dróg Powiatowych | Rybnik |
Zarząd Opolskich Parków Krajobrazowych | Ładza |
Zarząd Szkół i Przedszkoli w Chrzanowie | Chrzanów |
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 | Żywiec |
Zespół Ekonomiczno- Administracyjny Szkół i Przedszkoli | Prusice |
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli | Dobrodzień |
Zespół Ekonomiczno–Administracyjny Szkół i Przedszkoli we Włodowicach | Włodowice |
Zespół Ekonomiczny Oświaty | Zawichost |
Zespół Obsługi Oświaty Kultury i Sportu | Bralin |
Zespół Obsługi Oświaty Kultury i Sportu | Branice |
Zespół Ognisk Wychowawczych w Rybniku | Rybnik |
Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych | Pokrzywna |
Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Szansa" | Brzeg |
Zespół Placówek Oświatowych | Opole |
Zespół Placówek Oświatowych w Kalinowicach | Kalinowice |
Zespół Placówek Oświatowych w Lisowie | Lisów |
Zespół Szkół | Ozimek |
Zespół Szkół | Pokój |
Zespół Szkół | Korfantów |
Zespół Szkół | Starokrzepice |
Zespół Szkół | Piotrkowice Małe |
Zespół Szkół | Grodzisk Mazowiecki |
Zespół Szkół | Coniew |
Zespół Szkół | Chróścina Opolska |
Zespół Szkół | Kup |
Zespół Szkół | Baniocha |
Zespół Szkół | Bircza |
Zespół Szkół | Racławice Śląskie |
Zespół Szkół | Strzelce Opolskie |
Zespół Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie | Niemodlin |
Zespół Szkół - Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego | Namysłów |
Zespół Szkół Agroekonomicznych i Ogólnokształcących | Nakło Śląskie |
Zespół Szkół Budowlano - Drzewnych | Żywiec |
Zespół Szkół Budowlanych | Kalisz |
Zespół Szkół Dwujęzycznych | Olesno |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych im. Marii Dąbrowskiej | Wrocław |
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych | Świętochłowice |
Zespół Szkół Ekonomicznych | Kalisz |
Zespół Szkół Ekonomicznych | Częstochowa |
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnoksztacących im. Mikołaja Kopernika | Olesno |
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Generała Stefana Roweckiego "Grota" | Opole |
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej | Brzozów |
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika | Wrocław |
Zespól Szkół Elektronicznych i Informatycznych | Sosnowiec |
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. Janusza Groszkowskiego | Radomsko |
Zespół Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki | Opole |
Zespół Szkół Gastronomicznych | Wrocław |
Zespół Szkół Gimnazjalnych w Gliwicach | Gliwice |
Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie | Byczyna |
Zespół Szkół im. dr. Wł. Biegańskiego | Częstochowa |
Zespół Szkół im. J. Korczaka w Prudniku | Prudnik |
Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego | Krapkowice |
Zespół Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie | Prószków |
Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie | Działoszyn |
Zespół SZkół im. MArii Konopnickiej w Pyskowicach | Pyskowice |
Zespół Szkół im. Piastów Śląskich | Łaziska Górne |
Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego | Opole |
Zespół Szkół im. Walerego Getla | Sucha Beskidzka |
Zespół Szkół Integracyjnych | Wrocław |
Zespół Szkół Licealno-Technicznych | Kluczbork |
Zespół Szkół Mechanicznych | Namysłów |
Zespół Szkół Mechanicznych | Kluczbork |
Zespół Szkół Mechanicznych | Opole |
Zespół Szkół Mechanicznych im. mjr Henryka Sucharskiego | Nysa |
Zespół Szkół Mechanicznych.Warsztaty Szkolne | Głubczyce |
Zespół Szkół Muzycznych | Częstochowa |
Zespół Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego | Ostrów Wielkopolski |
Zespół Szkół Nr 1 | Nowa Ruda |
Zespół Szkół Nr 1 | Myszków |
Zespół Szkół Nr 1 | Kłobuck |
Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza | Lubliniec |
Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego | Limanowa |
Zespół Szkół Nr 1 im. Powstańców Śląskich | Kędzierzyn-Koźle |
Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie | Częstochowa |
Zespół Szkół nr 14 | Wrocław |
Zespół Szkół nr 16 | Wrocław |
Zespół Szkół nr 18 | Wrocław |
Zespół Szkół Nr 2 | Będzin |
Zespół Szkół Nr 2 | Tychy |
Zespół Szkół nr 2 | Wrocław |
Zespół Szkół Nr 2 | Kłobuck |
Zespół Szkół nr 2 im. Bohaterów Westerplatte | Kędzierzyn-Koźle |
Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi | Brzeg |
Zespół Szkół Nr 22 | Wrocław |
Zespół Szkół nr 23 | Wrocław |
Zespół Szkół Nr 25 | Wrocław |
Zespół Szkół Nr 3 | Kłobuck |
Zespół Szkół Nr 3 | Dzierżoniów |
Zespół Szkół Nr 3 | Wrocław |
Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej | Wrocław |
Zespoł Szkół Nr 4 w Sopotni Wielkiej | Sopotnia Wielka |
Zespół Szkół Nr 5 | Bytom |
Zespół Szkół nr 5 | Wrocław |
Zespół Szkół nr 6 im. Agnieszki Osieckiej | Wrocław |
Zespół Szkół nr 7 im. Kemala Mustafa Atatürka | Wrocław |
Zespół Szkół nr 8 | Wrocław |
Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych | Lubliniec |
Zespół Szkół Ogólnokształcących | Góra Kalwaria |
Zespół Szkół Ogólnokształcących | Strzelce Opolskie |
Zespół Szkół Ogólnokształcących | Kluczbork |
Zespół Szkół Ogólnokształcących | Tarnowskie Góry |
Zespół Szkół Ogólnokształcących | Kamiennik |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 | Prudnik |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11 | Zabrze |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11 | Bytom |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 | Bytom |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 | Bytom |
Zespoł Szkół Ogólnokształcących nr 14 | Kraków |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 17 Specjalnych | Kielce |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 | Bytom |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 | Wrocław |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 | Bytom |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 | Katowice |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 | Bytom |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 | Bytom |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 | Bytom |
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie | Nysa |
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Opolu | Opole |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych | Jelcz-Laskowice |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych | Kamieniec Ząbkowicki |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 | Kalisz |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 | Ząbkowice Śląskie |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 | Łask |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. I Armii Wojska Polskiego | Praszka |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. M. Skłodowskiej-Curie | Kluczbork |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kłodzku | Kłodzko |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim | Piotrków Trybunalski |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 | Łask |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 - Centrum Kształcenia Ustawicznego | Kluczbork |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 | Piotrków Trybunalski |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 | Mysłowice |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 | Piotrków Trybunalski |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu | Dobrodzień |
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Józefa Rymera - I Wojewody Śląskiego | Katowice |
Zespół Szkół przy Ośrodku Rehabilitacji i Leczenia Dzieci | Jarnołtówek |
Zespół Szkół Publicznych | Brześce |
Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawla II w Kudowie Zdroju | Kudowa Zdrój |
Zespół Szkół Publicznych nr 1 | Myszków |
Zespół Szkół Publicznych nr 3 | Myszków |
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. W. Szafera | Głubczyce |
Zespól Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Emila Godlewskiego | Nysa |
Zespół Szkół Rolniczych Kisielice | Kisielice |
Zespół Szkół Rolniczych w Bogdańczowicach | Bogdańczowice |
Zespół Szkół Samorządowych nr 2 | Limanowa |
Zespół Szkół Specjalnych | Namysłów |
Zespół Szkół Specjalnych | Żmigród |
Zespół Szkół Specjalnych | Strzelce Opolskie |
Zespół Szkół Specjalnych | Prudnik |
Zespół Szkół Specjalnych im. J. Tuwima | Krapkowice |
Zespół Szkół Specjalnych Nr 11 im. M. Grzegorzewskiej | Katowice |
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 im. M. Grzegorzewskiej | Lubliniec |
Zespół Szkół Specjalnych Nr 28 | Częstochowa |
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 | Bytom |
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 | Bytom |
Zespół Szkół Specjalnych nr 42 | Zabrze |
Zespół Szkół Specjalnych przy Domu Pomocy Społecznej | Kadłub |
Zespół Szkół Specjalnych przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym | Nysa |
Zespół Szkół Specjalnych przy Opolskim Ośrodku Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży "ORDIM" | Suchy Bór |
Zespół Szkół Specjalnych Rada Rodziców | Racibórz |
Zespół Szkół Specjalnych w Brzegu | Brzeg |
Zespół Szkół Sportowych Nr 1 | Krapkowice |
Zespół Szkół Sportowych nr 2 | Chorzów |
Zespół Szkół Spożywczych | Zabrze |
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej | Chorzów |
Zespół Szkół Techniczno Elektronicznych | Kalisz |
Zespół Szkół Technicznych | Częstochowa |
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego | Częstochowa |
Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych | Wrocław |
Zespół Szkół w Białce | Białka |
Zespół Szkół w Chróscinie - Publiczne Gimnazjum | Chróścina Opolska |
Zespół Szkół w Chynowej | Chynowa |
Zespół Szkół w Czajkowie | Czajków |
Zespół Szkół w Czeszowie | Czeszów |
Zespół Szkół w Głogówku | Głogówek |
Zespół Szkół w Jaworze Soleckim | Jawor Solecki |
Zespół Szkół w Kalnikowie | Kalników |
Zespół Szkół w Łambinowicach | Łambinowice |
Zespół Szkół W Łozinie | Łozina |
Zespół Szkół w Oleśnie | Olesno |
Zespół Szkół w Otmuchowie | Otmuchów |
Zespół Szkół w Praszce | Praszka |
Zespół Szkół w Skoroszycach | Skoroszyce |
Zespół Szkół w Tułowicach | Tułowice |
Zespół Szkół Zawodowych | Krasnosielc |
Zespół Szkół Zawodowych | Skoczów |
Zespół Szkół Zawodowych | Grodków |
Zespół Szkół Zawodowych | Olesno |
Zespół Szkół Zawodowych im. Edwarda Dembowskiego | Wieliczka |
Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich | Krapkowice |
Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica | Opole |
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 | Brzeg |
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 | Prudnik |
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 | Zduńska Wola |
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 | Strzelce Opolskie |
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Prudniku | Prudnik |
Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 | Opole |
Zespół Szkoł Zawodowych Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej | Częstochowa |
Zespół Szkół Zawodowych w Zawadzkiem | Zawadzkie |
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 1 | Kobierzyce |
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Otmicach | Otmice |
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pokrzywnicy | Pokrzywnica |
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zarzeczu | Zarzecze |
Zespół Szkolno-Gimnazjalny | Walce |
Zespół Szkolno-Gimnazjalny | Nędza |
Zespół Szkolno-Gimnazjalny im. J. Wincentego w Kielczy | Kielcza |
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 3 | Radomsko |
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Żędowicach | Żędowice |
Zespół Szkolno-Przedszkolny | Zwonowice |
Zespół Szkolno-Przedszkolny | Karłowice Wielkie |
Zespół Szkolno-Przedszkolny | Kadcza |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M. Konopnickiej | Pludry |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. T. Kościuszki w Smarchowicach Wielkich | Smarchowice Wielkie |
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 | Opole |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Dańcu | Daniec |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 | Dębie |
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2. SP nr 21 | Kalisz |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 | Dębska Kuźnia |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciasnej Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śl. | Ciasna |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębiu | Jastrzębie |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilczy | Wilcza |
Zespół Szkoły Podstawowej, Przedszkola i Gimnazjum | Samsonów |
Ziębickie Centrum Kultury | Ziębice |
Żłobek Miejski | Częstochowa |
Żłobek Miejski | Olesno |
Żłobek nr 10 | Kędzierzyn-Koźle |
Żłobek Samorządowy | Zdzieszowice |
ZSP Szkoła Podstawowa im. A. Bożka | Chróścina |
Związek Gmin Śląska Opolskiego | Opole |